هزینه عمل جراحی بینی گوشتی – بهترین دکتر بینی ایران

Blog

هزینه عمل جراحی بینی گوشتی

by بهترین دکتر بینی ایران in آوریل 17, 2018

هزینه عمل جراحی بینی گوشتی

با توجه به اعتبار و سطح تخصص جراح، پیچیدگی عمل جراحی، موقعیت جغرافیایی عمل جراحان و بسیاری از عوامل دیگر، جراحی بینی ممکن است بین 3000 تا 15000 دلار هزینه داشته باشد.

جراح بینی می تواند ظاهر بینی، بهبود عملکرد یا هر دو را افزایش دهد.کار جراح بینی معمولا شامل ساختن بینی برای بهبود تنفس میباشد، ممکن است به طور جزئی یا به طور کامل توسط بیمه درمانی شما پوشش داده شود.

برای بسیاری از ما، هزینه جراحی پلاستیک قابل توجه است و اغلب می تواند نیاز به تامین مالی داشته باشد. از آنجایی که این یک سرمایه گذاری قابل توجه است، برای بیماران مهم است که جراح زیبایی را انتخاب کنند که بیشترین نتایج را داشته باشد.

انتخاب جراح مناسب بینی انتخاب جراح واجد شرایط تجربه و شهرت جراح پلاستیک شما بزرگترین تفاوت در هزینه جراحی بینی  ایجاد می کند در منهتن، این امکان وجود دارد تا این روش را به  3000 دلار انجام دهید وقتی که جراحی بینی شما توسط جراحان در حال آموزش، تحت نظارت جراحان ارشد انجام شود. در همین حال، جراحان با تجربه ای هستند که جراحی بینی را کم انجام میدهند و ممکن است تمایل به انجام این روش با 5000 تا 7000 دلار داشته باشند. با این حال، اگر جراحی بینی تخصص جراح شما باشد، این بهترین شانس برای رسیدن به بینی دلخواه است. هزینه کل جراحی می تواند تا 15000 دلار افزایش یابد. شما باید زمان زیادی را صرف بررسی اعتبار جراح کنید نادری یک جراح در واشنگتن دی سی است که متخصص درجراحی بینی است و هشدار می دهد که بیماران در برابر یک تصویر عمومی نمایانگر متقاعد شوند.

برخی به جراحان پلاستیک، که هزینه های بالایی را میدهند، که جراح بینی بینیشان را به صورت بینی اشخاص مهم و مشهور در بیارد که کاملا اشتباه است اما برخی از جراحان شناخته شده پلاستیک در این زمینه هستند که عمدتا بر روی جراحی بینی تمرکز می کنند و متخصصان واقعی هستند.

” یکی از روش های عینی تر برای تعیین اینکه آیا یک جراح به اندازه زمان و سرمایه شما ارزش دارد، این است که او از  هیئت مدیره جراحی پلاستیک و بازسازی صورت گواهی داشته باشد

هیئت مدیره جراحی پلاستیک و بازسازی صورت (ABFPRS) نیز نامیده میشود

هزینه عمل جراحی بینی گوشتی

هزینه عمل جراحی بینی گوشتی

همه چیز درباره جراح بینی با جراح بینی راحت باشیدو با جراح راحت صحبت کنید و اطمینان حاصل کنید که او به سوالات شما پاسخ درست میدهد و شما نیز در مشاوره عجله نکنید. پس از اینکه اهداف خود را کاملا توصیف کردید، جراح باید گزینه های آموزنده و کامل توضیح داده شود. استیون پرکینز، M.D.، یک جراح بینی که در مینیاپولیس تمرین می کند، می گوید: “مردم نباید از سوالات خود بترسند.” “من آنها را تشویق می کنم که بپرسند چرا – بپرسید که چه چیزی در قیمت دخیل است و چرا هزینه آن کمتر از یک جراح در جایی دیگر کمتر است؟ جراح پلاستیک صورت را در منطقه خود پیدا کنید.

هزینه عمل جراحی بینی را می توان در یک سوئیت های خصوصی جراحی، مراکز جراحی باز و یا بیمارستان ها دریافت کرد. شما باید با جراح خود صحبت کنید و اطمینان حاصل کنید که محل انجام آنها توسط یک سازمان نظیر انجمن آمریکایی اعتباربخشی تجهیزات جراحی آمبولانس (AAAA)، انجمن اعتباربخشی مراقبت بهداشتی آمبولانس (AAAHC) یا کمیسیون مشترک برای اعتباربخشی سازمانهای بهداشتی (JCAHO). سوئیت های جراحی خصوصی،تایید شده باشند

دکترهای جراح با این مرکز آشنا است و احتمالا با کارکنانی که در بسیاری از جراحی های قبلی کمک کرده اند، کار می کند. .  مراکز جراحی متداول گران تر از دفاتر خصوصی هستند. این محلها متعلق به یک شخص ثالث هستند

هزینه های مرکز جراحی متداول معمولا برای حدود 300 دلار یا بیشتر برای یک روش جراحی  است. بیمارستان ها  گران ترین تسهیلات هستند. در منهتن هزینه ها می توانند به مبلغ 6000 دلار و فراتر از آن برای یک روش واحد برسند.

بیهوشی

بیهوشی کمک می کند تا در طول عمل جراحی آرام بخوابید و مانع از احساس درد شود. این حالت آرام به شما این امکان را می دهد تا جراح پلاستیک کار خود را به راحتی انجام دهد. هر دو متخصص بیهوشی و پرستار بیهوشی می توانند بیهوشی را انجام دهند. متخصص بیهوشی یک پزشک مخصوص آموزش دیده است که بیهوشی را انجام می دهد و علائم حیاتی  را در طول عمل جراحی نظارت می کند.

یک پرستار متخصص بیهوشی ثبت آموزش های خاصی را انجام دهد در حالی که یک پرستار ثبت می تواند حدود 300 دلار در ساعت هزینه بگیرد ولی خدمات بیهوشی ممکن است  500 دلار در هر ساعت دریافت کند. این انتخاب فقط به شما و آرامش ذهن شما بستگی دارد. برخی از جراحان تنها با یک متخصص بیهوشی کار خواهند کرد. در ضمن، برخی از بیماران با یک متخصص بیهوشی احساس راحتی می کنند. نوع درمان  و پیچیدگی درمان همچنین می تواند هزینه های جراح بینی را افزایش دهد.

هزینه عمل جراحی بینی گوشتی

هزینه عمل جراحی بینی گوشتی

فاکتورهایی که جراحی را پیچیده تر می کند عبارتند از:

داشتن چندین آسیب دیدگی در بینی

نیاز به غربال گری برای تقویت مناطق ضعیف

داشتن پوست بسیار ضخیم یا نازک

انسداد بینی

انحرافات شدید بینی

موقعیت جغرافیایی

موقعیت جغرافیایی عمل جراح

همگی می تواند تا حد زیادی بر هزینه جراحی بینی تاثیر بگذارد. شهرهای با ثبات و محله هایی مانند منهتن و لس آنجلس، مراکز جراحی پلاستیک هستند که جراحان آن بهترین هستند.همچنین باید توجه نمود که جراحی بینی عروسکی در برخی کشورها صورت نمیگیرد و اگر هم صورت بگیرد هزینه های زیادی را دریافت میکنند

در همین حال، این مناطق همچنین هزینه زندگی بالاتری دارند که به این معنی است که هزینه های سربار اضافی (اجاره، دستمزد کارکنان، خدمات آب و برق)، و به قیمت کلی بالاتری از جراحی بینی تبدیل می شود. استانداردهای جراحی بیمارستان و آژانس های معتبر و صدور گواهینامه که امکانات و جراحان را ارزیابی می کنند، سخت گیر هستند. در حالی که ممکن است جراحان بیشتری را در شهرهای پرجمعیت پیدا کنید، جراحان با کیفیت در هر بخش از کشور وجود دارند و اغلب هزینه های پایین تر دارند. با این حال، آکادمی جراح پلاستیک و جراحی بازسازی صورت (AAFPRS) توضیح می دهد که اگر شما می خواهید برای سرمایه گذاری بیشتر برای جراحی بینی بیشترین رضایت را کسب کنید

 

مسافرت بین المللی در سال های اخیر، گردشگری پزشکی یا رفتن به خارج از ایالات متحده برای یک عمل جراحی یا روش، محبوب تر شده است. بیماران به کشورهای دیگر برای جراحی بینی و سایر جراحی ها با هزینه پایین تر می روند. در حالی که چندین کشور دیگر مانند کره جنوبی، کلمبیا و ایتالیا ممکن است جراحان را مجبور به انجام عمل جراحی بینی با هزینه کم کنند، استانداردهای کیفیت و ایمنی ممکن است به اندازه معین آنها در ایالات متحده نباشد.

یکی از مهمترین مواردی که در مورد گردشگری پزشکی در نظر گرفته شده است این است که چگونه ممکن است بعد از جراحی جراح را دید یا حتی با پزشک خود تماس بگیرید. قرار ملاقات های بعدی بسیار مهم هستند. وقتی عمل جراحی بین المللی انجام می شود، بیماران هم  قرار ملاقات بعد از عمل را دیرتر دریافت میکنند یا باید مدت زمان طولانی در این منطقه  بمانند.

هنگامی که جراحی نزدیک در کشور یا شهر خود دارید می توانید به راحتی در این ملاقات ها شرکت کنید و اگر مشکلات و نگرانی های پیش بیایید میتوانید سریع تر با جراح ملاقات کنید،

هزینه عمل جراحی بینی گوشتی

هزینه عمل جراحی بینی گوشتی

جراح شما می تواند به شما هر دارو یا هومیوپاتی تجویز کند که هزینه آن را شرح دهید. برای بیماران نیز یک بسته پس از عمل ارائه می دهند. این شامل آرنیکا و سایر پماد ها، گاز و نوار، یخ بسته و اسپری ضد انعقاد بینی است. اگر جراح شما این موارد را قبل یا بعد از جراحی خود به شما ارائه نکند،برخی جراحان بیماران خود را تشویق می کنم برای دریافت داروهای ضد تهوع برای چند روز اول بعد از جراحی که ممکن است برای برخی این دارو ها تجویز نشود.

انحراف بینی

علل انحراف بینی که در آن سپتوم بینی به سمت یک طرف راه هوایی از راه بینی یا یکی دیگر منتقل می شود و می تواند تنفس را مختل کند.

برای اعمال پوشش بیمه ای برای عمل جراحی بینی، جراح شما می تواند یکی از چندین آزمایش را انجام دهد. یک سی تی اسکن که بی نظمی در داخل بینی را نشان می دهد که برای چشم قابل رویت نیست.

رینومیت صوتی یک آزمایش است که داخل بینی بیمار را نشان می دهد. یک رینمانومتری سطح جریان هوا در داخل بینی را آزمایش می کند. این ممکن است شامل آنتی هیستامین ها، تزریق حساسیت به آلرژی و اسپری استروئیدی باشد.

تامین مالی جراحی زیبایی

اکثر جراحان پلاستیکی نوعی تأمین مالی را از طریق ارائه دهنده خارجی یا از طریق برنامه تامین مالی داخلی در نظر می گیرند.

منبع : دکتر بینی

 

 

Leave a Reply