همه چیز درباره مزوتراپی بینی گوشتی – بهترین دکتر بینی ایران

Blog

همه چیز درباره مزوتراپی بینی گوشتی

by بهترین دکتر بینی ایران in جولای 6, 2019

 

 مزوتراپی بینی چیست؟

افراد زیادی با مزوتراپی بینی آشنایی ندارند. به همین دلیل بسیاری از افراد برای رفع نواقص بسیار سطحی بینی به سراغ عمل های جراحی بینی با هزینه های سنگین می روند و بخاطر هدفشان با عوارض آن دست و پنجه نرم می کنند.

این نکته را در نظر داشته باشید که مزوتراپی بینی روشی موقت است به همین دلیل در صورتی که به دنبال نتایج دائمی هستید این روش برایتان مناسب نخواهد بود.

مزوتراپی بینی روشی است که در آن متخصصان با تزریق داروهای ترکیبی و پر کننده به رفع نواقص بینی می پردازند. در مزوتراپی بینی میتوان در بسیاری از مواقع افتادگی نوک بینی را اصلاح نمود و حتی عدم تقارن دو طرف بینی را هم رفع کرد. علاوه بر این بسیاری از افراد می توانند با استفاده از روش های مزوتراپی انحراف بینی خود را نیز درمان کنند.

همچنین بخوانید: جراحی لیفت ابرو چطور انجام می شود؟

 

مزوتراپی بینی

 

با این که با استفاده از مزوتراپی بینی میتوان بسیاری از نواقص بینی را درمان کرد اما برای رفع افتادگی شدید و قوز برجسته ی بینی نمیتوان از این روش استفاده کرد. مزوتراپی بیشتر برای رفع نواقص سطحی به کار گرفته میشود به همین دلیل افرادی که به دنبال ایجاد تغییرات شدید در ظاهر بینی خود هستند باید روش های جراحی را امتحان کنند.

همه چیز درباره مزوتراپی بینی گوشتی

همه چیز درباره مزوتراپی بینی گوشتی

مزایای مزوتراپی بینی

مزوتراپی بینی برای افرادی که دچار نواقص سطحی در بینی هستند قطعا بسیار مناسب خواهد  بود چون با این روش میتوان بدون بیهوشی و عوارض مختلف به نتیجه ی دلخواه رسید. در این روش دوران نقاهت وجود ندارد و هزینه ی آن نیز نسبت به جراحی زیبایی بینی بسیار کمتر است.

 

اشخاصی که مزوتراپی بینی به آنها توصیه می شود

 

 اشخاصی که خواهان رفع قوز بینی و قوس بینی شان هستند
اشخاصی که می خواهند تورفتگی یا غیر قرینگی بینی را از بین ببرند
رفع انحراف نوک بینی
رفع غیر قرینگی نوک بینی
برای بالا بردن نوک بینی
اشخاصی که جراحی بینی را انجام داده اند و از ظاهر بینی خود راضی نیستند
اشخاصی که بینی شان کوتاه دیده می شود با انجام روش های نظیر پرکردن پل بینی و تزریق فیلر می توانند ظاهر بینی شان را درست کرده و بینی شان بلندتر دیده شود
و حتی کسانی  که دارای حجم بینی بزرگ و نامتناسب با صورتشان هستند.

 

 

همچنین اگر شما پزشک زیبایی هستید یا در حوزه زیبایی کار میکنید میتوانید با ما تماس بگیرید تا شما را در سایت اضافه کنیم با قرار دادن شما در سایت کاربران بهتر میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند.

 

تماس با ما جهت اضافه شدن در سایت

 

اگر در حوزه دیگری کار میکنید ما سایت در حوزه تخصصی کار شما داریم، که در آنجا قرار بگیرید. در این مورد هم با ما تماس بگیرید.

 

تماس با ما

Leave a Reply