درمان خرو پف با عمل بینی – بهترین دکتر بینی ایران

Blog

درمان خرو پف با عمل بینی

by بهترین دکتر بینی ایران in فوریه 14, 2017

خر و پف ممکن است در هر سنی هم در آقایان و هم در خانم‌ها وجود داشته باشد و موجب ناراحتی خود فرد و اطرافیانش شود. اگرچه خر و پف بیشتر در مردان با اضافه وزن مرسوم‌تر است، اما خانم‌ها نیز از این قاعده مستثنا نیستند.

کسی که خر و پف می‌کند ممکن است خواب با کیفیتی نداشته باشد و با نشاط هم از خواب بیدار نشود و یا این‌که در طول زمان خواب بارها به صورت ناگهانی از خواب بپرند. علی‌رغم مشکلاتی که خر و پف برای خود فرد ایجاد می‌کند، اطرافیان را نیز آزار می‌دهد. به‌خصوص در افراد متاهل بعضا پیش آمده به دلیل وجود این مشکل از سوی یک طرف، نمی‌توانند در یک اتاق باهم بخوابند و در پی آن احتمال دارد مشکلات دیگر در سایر مسائل زندگی پیش بیاید.amal bini-gheymat amal bini

راه‌های مختلفی در برای درمان خر و پف ذکر شده است که هر فردی با توجه به حیطه کاری و تخصص خود روش درمانی خاصی را پیشنهاد می‌دهد. روش‌های مرسومی که گاها نتیجه بخش نیستند و یا اثرات موقتی دارند.

یکی از راه‌های درمان دائمی و موثر خر و پف در تخصص گوش، حلق و بینی انجام عمل جراحی بینی است. رینوپلاستی (عمل بینی) به عبور بهتر جریان هوا از طریق بینی کمک می‌کند و تنفس را بهبود می‌بخشد. با انجام بهتر دم و بازدم فرد و ارتقا کیفیت تنفس، خواب شبانگاهی بهتر می‌شود و خر و پف‌های آزاردهنده کاهش می‌یابد.

کسانی که انحراف تیغه بینی دارند و همین‌طور از شکل و شمایل بینی خود رضایت ندارند و همچنین از مشکلاتی که در بالا ذکر شد رنج می‌برند، با انجام عمل جراحی بینی می‌توانند یکجا به تمام مشکلات غلبه کنند.

بهترین دکتر بینی ایران

Leave a Reply